Offering you a complete choice of products which include otg oven heating element and oven heating element.
₹ 150 / Piece Get Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Heater Type | Water Heater |
| Usage/Application | OTG |
| Compatible Power | 20 W |
| Shape | U |
| Voltage | 240V |
| Frequency | 50Hz |
| Color | Black |
Minimum order quantity: 20 Piece
₹ 110 / Piece Get Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Usage/Application | Oven Heating |
| Compatible Power | 20 W |
| Frequency | 50Hz |
| Voltage | 220V |
| Color | Grey |
| Finish | Polished |
Minimum order quantity: 20 Piece
Vivek Thakur (Proprietor)
Vishal Trading Company
Street No.3/2, A 80, West Kamal Vihar, Karawal Nagar
New Delhi - 110094, Delhi, India